Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо ELiTEN

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Демо ELiTEN

Мнениеот Loud » 07 Окт 2016, 22:03

Това е демото с което изпратихме ELiTEN, на 4 седмична почивка в дубай. http://dox.bg/files/dw?a=76723203b7
Имах още едно демо, но излезнах за 5-10 минути и без да сменя името на демото, при повторното влизане се изгуби,забележете как преди да му излезна скролвам до стената, а той в същия момент стреля с снайпер, направих го 2-3 пъти за да се уверя. Знаеше точно момента, който ще изляза, но вместо това аз му скролнах и са издаде. Останалото е ясно, давам му шанс да достави своето демо, но за мен всичко и ясно и точно.
Аватар
Loud
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 10 Фев 2015, 22:27
Име в игра: Zhidich
Skype: uniquelaw7

Re: Демо ELiTEN

Мнениеот m3ry.jane » 07 Окт 2016, 23:25

А кой е Eliten? Админ/играч и има ли друг ник?
Аватар
m3ry.jane
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 587
Регистриран на: 18 Сеп 2010, 10:21
Местоположение: Ruse
Име в игра: m3ry.jane

Re: Демо ELiTEN

Мнениеот Admin » 09 Окт 2016, 09:11

Два дни никой от екип банове не се е изказал. Не е нормално това. Ако на някой не му се занимава, просто да каже, да търсим хора които искат да го правят.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Демо ELiTEN

Мнениеот Mrusnica » 09 Окт 2016, 09:46

Admin написа:Два дни никой от екип банове не се е изказал. Не е нормално това. Ако на някой не му се занимава, просто да каже, да търсим хора които искат да го правят.


Аз лично се извинявам за което :),
прегледах демото, и не мисля че има наличние на wall но нека и друг колега да прегледа ако е възможно.
Zhidich нищо лично но играете само двамата дори и да скролваш се знае от къде идваш и къде може да седиш, всеки втори стреля на посоки за да провери аз лично бих желала да видя гледната точно на другия играч също така!
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Демо ELiTEN

Мнениеот BARCELONA FAN » 09 Окт 2016, 13:03

Като за начало не знам как си си позволил да баннеш играч, след като не си го гледал и един рунд. Нищо съмнително не виждам, пък и няма как да се види. Другия път внимавай малко повече при подобни банове и изобщо ги изключвай, за да не гониш и малкото останали играчи във веригата ни. Бана е махнат, а темата е приключена! http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=3518
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Демо ELiTEN

Мнениеот MORTAL » 04 Яну 2017, 16:55

Този играч отново е в почивка за 4 седмици поради wall. Имам демо от моята гледна точка, тъй като щом минах наблюдател и почва да се прави на луд. Бана е поради демото ми от преди да мина спек. Ако на някой му е интересно, ще го кача.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Демо ELiTEN

Мнениеот Mrusnica » 04 Яну 2017, 17:13

Само да припомня че именно заради този играч въпросния админ се отказа от правата си за това че му махнаха бана ...!
Въпреки че демото му беше кратко ..
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Демо ELiTEN

Мнениеот MORTAL » 04 Яну 2017, 17:29

Накратко. Демото ми е от ДМ. На такова място съм застанал, че няма как да ме знае. Чух го че идва и зачаках. Той се спря. Обърнах се с гръб, после пак към него... нищо. Обърнах се с гръб за по-дълго време, а той излезе и ме уби. Пълен цирк, знаеше ме на къде гледам, но няма как да излезе и да почне да стреля по мен, защото ще се издаде, че ме знае предварително къде съм. Вече втори ден не се е оплакал, няма и да се оплаче.
А в демото ми има още няколко много съмнителни момента. Пак не ме знае, и излиза с подскок и на стрелба. Е, възможно е да се обясни, че играе от малък, от много отдавна, ала бала, не на мен these numbers :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към Погрешни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта