Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот Faster » 17 Окт 2015, 20:05

Не вярвам банът да ти бъде премахнат с това поведение и нарушаване на още правила този път на форума
1. "1. Писането на кирилица е задължително!" > we ej drebniq ти базикаш ли се ?
2. "2. Заглавието на темите трябва да е точно и ясно."
3. "6. Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!" > "Е*ахта в модератора на вся и всьо ли се правиш ?"
4. "7. Забранено е писането само със ГЛАВНИ букви!" > "ИМА ТЕМА ПО ВЪПРОСА В ФОРУМА В КОЙТО ТИ СИ МОДЕРАТОР !! ЗАЩО НЕ СИ ЗАПОЗНАТ С ТЕМАТА?"
Каза ти и КОЛЕГАТА ТИ че това НЕ Е БЪГ!
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот Faster » 17 Окт 2015, 20:15

Щом с добро не се е получило , защо мислиш , че с лошо ще постигнеш нещо само ми кажи ?
Защо си тровиш нервите , с подобни теми може да получиш бан от форума , а файда няма да имаш от това .
Не си мисли , че за лошо ти го казвам .
По - добре се разберете с добро и го помоли да ти премахне банът и просто играй по правилата . Поне като те слай някой се усети , че не правиш нещо наред после като излезе админа си прави каквото знаеш .
Но така , няма се получи това е само съвет и спирам да ти спамя в темата .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот shit happens » 17 Окт 2015, 20:41

Колкото и да е неправилен начинът, по който е адресирал темата и се изказва в нея, смятам че има право. Тези кашони са сложени там с такава цел. Не са само на 1 карта - има ги на карти за gg, dm, дори и rats. Никога не е било проблем да се ползват, защото са си част от картата, а не bug.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот Curkata » 17 Окт 2015, 21:01

След като не са сложени току-така тези кашони,варели и т.н. и са част от играта, значи така не се нарушават правилата, следователно банът трябва да бъде премахнат. Аз също съм свидетел в гг, дм и ратс как се използват тези т.нар. бъгове и не съм виждал да има проблем за когото и да било, напротив, така играта е по-забавна за повечето. Смятам тази тема да е последна и най-накрая да се изясни за всички кое е бъг и кое не.Нека изчакаме още няколко мнения от колеги и накрая ще се вземе окончателно решение.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 17 Окт 2015, 23:17

shit happens написа:Колкото и да е неправилен начинът, по който е адресирал темата и се изказва в нея, смятам че има право. Тези кашони са сложени там с такава цел. Не са само на 1 карта - има ги на карти за gg, dm, дори и rats. Никога не е било проблем да се ползват, защото са си част от картата, а не bug.

На същото мнение съм с колегата !
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот nrjhs » 17 Окт 2015, 23:44

Нека му се махне бана, това явно е позволено въпреки, че и аз побеснявам като ми го прави тоя номер на този мап.
А дзаки пак си мисли, че е слязъл от Олимп хаха, сладурко селски.
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот wihyr » 18 Окт 2015, 00:27

И ако почнем всички да си цъкаме с кашоните каква игра ще стане момчета? 20-човека ще си хвърчим из мапа с кашона и страшна игра ще стане са гоним като обезумели там и са въртим кат пумпали щото не може да го уцелим и са блъска в лицето ми и ще ме убива особено в гг ще ми влиза с ножа от раз.Мнението ми е ,че не трябва да се използват,но както вие си прецените.
Изображение
Аватар
wihyr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 64
Регистриран на: 27 Юли 2014, 10:03
Име в игра: wihyr-a
Skype: vixarr

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот wihyr » 18 Окт 2015, 00:53

Не защитавам никой бе приятел просто ние се стреляме 5 човека ти ми летиш с кашона.И не ми говори кво разбираш щото ако беше играч на място няя ми ползваш тея ламерски изпълнения.Аман от 3-то разрядни аматйори с мнение за всичко.
Изображение
Аватар
wihyr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 64
Регистриран на: 27 Юли 2014, 10:03
Име в игра: wihyr-a
Skype: vixarr

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот Toto2 » 18 Окт 2015, 01:37

Curkata написа:След като не са сложени току-така тези кашони,варели и т.н. и са част от играта, значи така не се нарушават правилата, следователно банът трябва да бъде премахнат. Аз също съм свидетел в гг, дм и ратс как се използват тези т.нар. бъгове и не съм виждал да има проблем за когото и да било, напротив, така играта е по-забавна за повечето. Смятам тази тема да е последна и най-накрая да се изясни за всички кое е бъг и кое не.Нека изчакаме още няколко мнения от колеги и накрая ще се вземе окончателно решение.

А браво ве почна да се усещаш поне ти (y) Кунов за 4 път те питам за тоя бан:
csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=1109
И пак те питам виждал ли си Snaip как и той скача по същия начин ? Ако не си ще ти кача демо и ако и той го прави така като тоя играч заслужава ли бан Snaip ? Аре намери малко смелост и отговори.

Господа админи картите за Гънгаме не са правени всички от производителя valve а от фенове на тая игра ! В много от картите има реклами на сървари ,на фирми и т.н. Повечето карти са правени когато сте били в децката градина и като гледам само 1-2 познават картите със скрити уловки ,другите админи от тоя D2 не знаят за какво иде реч . За това много ви моля не влизайте в тия сървари освен ако има сигнал ,че има явен хакер и не ги играйте като не разбирате кое бъгнато нарочно и кое не е ,моля ви не ни разваляйте кефа с вашата неграмотност отностно CS -Gungame ,rats и т.н.
Вземете пример от Вито ,момчето си е казвало 100 пъти че не ги играе тия модове и за това е пас ,а Барца и Снаип ги познават най добре тия мапове и си вършат прекрасно работата .Другите като не знаете нещо обърнете се към Барца или Снаип и те като изгледат демотата могат да сложат сами бан на нарушителя ,а не мистър всезнайко и десен сол т.....ак на Главния да създава нови правила ,и да ни казва как се играе CS .Аз лично съм бил сведетел същия тоя dzak как разпитваше Барца за всяко едно положение в ГГ ,защо така прават играчите и защо го бият като тъпан ,защото милия не познаваше картите къде може да се скрие или да издебне някой да го заколи .
Ми dzak знаеш ли че има 2 карти в ГГ сървара където ако си Терор след като убият те ражда в базата на CT а? И това ли е бъг?
А знаеш ли че на другата е обратно ,там ако си Ct след убийство те ражда в база на Терори ,А? И това ли е бъг? И си представи ти като незнаел тоя пениз и мен като ме роди в твоята база колко чъти ще те заколя в гръб и ще чудиш откъде съм минал без да ме види никой :D
И който познава картите избира тия отбори за да може да победи и това ли ще забраниш.Ние играчите какво сме виновни че създателя така е решил и ние сме открили по лесния начин и то след много игра и след като и ния сме яли много бой?
На мен ми трябваха 2 месеца да разбера на една карта която я махнате ,където имаше тайна стая как се влиза там и като влезнеш там си ги трепиш на воля и те не знаят къде си и как става и вие на това му викате бъг защото не можете да се научите да го правите скока или местенето на кашони или варели,ми научете се ве.Нали се имате за супер админи ,а реално ботове в игра.
Последна промяна Toto2 на 18 Окт 2015, 01:54, променена общо 1 път
Аватар
Toto2
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Окт 2015, 17:02
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: we ej drebniq ти базикаш ли се ?

Мнениеот wihyr » 18 Окт 2015, 01:51

Отиваш до кашона и задържаш SPACE кое му е трудното лек? Ае вземи се в ръце цс се играе с 5 бутона той ми вика трудно било,колкото съм я изциклил тая игра толкова косми нямаш на главата си.
Изображение
Аватар
wihyr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 64
Регистриран на: 27 Юли 2014, 10:03
Име в игра: wihyr-a
Skype: vixarr

Следваща

Назад към Погрешни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron