Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от Vito

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от Vito

Мнениеот Alpi » 24 Окт 2014, 20:37

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати: 123
2. Вашето IP: 212.73.134.18
3. Nickname на администратора: Vito
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата): №6
5. Разяснение(Tук е мястото за вашата обосновка, аргументация и конкретно обяснение на грешките на визирания администратор): Бях баннат след като излязох от игра.
6. Демонстрация/Изображение: Демо: http://dox.bg/files/dw?a=8f9ab8d3fd
7. Сървърът, в който е направено доказателството: Dust2 Only
Аватар
Alpi
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Окт 2014, 20:29
Име в игра: Alpi, bless
Skype: bless

Re: Оплакване от Vito

Мнениеот SEXY_M » 24 Окт 2014, 21:28

На това демо не виждам наличие на хак (wall). ще помоля ако може "Vito" или "T.I. Represent 056 Zanimation"да си качат демото, за да се прегледа в какво са се усъмнили...
Ънбан!!!! http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=10735
Последна промяна Doktora на 25 Окт 2014, 11:01, променена общо 4 пъти
Причина: Док - Забрави си мислите(коригирах те)
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Оплакване от Vito

Мнениеот The_King » 24 Окт 2014, 22:16

много съмнителна му е стрелбата на почти всяко излизане, но съм 100% сигурен, че няма sound. За wall не знам, но мерника ти беше много странен... за това извиках Vito и само аз пазя демо, от него нищо не търсете. Искам и други от екип банове да го видят, както и мнение за мерника :) http://dox.bg/files/dw?a=bb7506a556 А ти защо махаш бан, преди да си видял демо от админ?
Аватар
The_King
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 321
Регистриран на: 07 Дек 2010, 14:01
Местоположение: Shumen
Име в игра: T.I.
Skype: Ride Or Die!

Re: Оплакване от Vito

Мнениеот Faster » 24 Окт 2014, 22:30

Аз все пак мисля , че има wall и според мен прибързано си махнал бана , не видях демото на играча , а най вече на администратора T.I . Може и да греша , колегите от екип бан ще се изкажат и те :)
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от Vito

Мнениеот Roger » 24 Окт 2014, 22:33

Много чиста игра на опитен играч.Сигурен съм,че е бил админ някъде.Това е игра на стар играч,който е решил малко да си припомни какво е да играеш CS 1.6."Стар" не казвам колкото мен :D.Този опит от демото се постига с години игра.
Играча от демото е на "ти" с играта.Няма и следа от какъвто и да е хак,само скилс.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Оплакване от Vito

Мнениеот rk2k » 24 Окт 2014, 23:55

Roger написа:Много чиста игра на опитен играч.Сигурен съм,че е бил админ някъде.Това е игра на стар играч,който е решил малко да си припомни какво е да играеш CS 1.6."Стар" не казвам колкото мен :D.Този опит от демото се постига с години игра.
Играча от демото е на "ти" с играта.Няма и следа от какъвто и да е хак,само скилс.

Roger много си се сигурен в това кой е чист и кой не ,обаче когато ти пратих на ЛС едно демо на един играч играеш точно с тоя скрип ,но ти дори не ми отговори ,което за мен означава че от wall разбираш и си ползвал за да видиш как играе човек с такъв хак ,обаче не си ползвал NoRecoil.А тоя юнак 123 играе с тоя срип на демото!!! Е сега ще ти кажа защо е без откат :
1Ако е същия играч за който мисля че е,той играе в една верига където не банват за "NoRecoil", е тоя точно това ползва и явно ти не си го пробвал тоя скрип никога и за това не знаеш как действа нали Roger?
2 Там оня сървар(то не и верига ) 60 % играят с "без откат " та тоя точно с това си цъка пича ,иначе за wall и дума да не става ,защото като почне да пере през стена или врата ,като му покаже с цифрите че има някой той не пуска и не движи мерника защото си бие на едно место ,затова повечето админи ще си помислят че wall но когато играе dust2 ,но ако играе gungame може и да го баннат и за AIM ,защото там се играе повечето на R6 и heada s No Recoil става много там !
3 Тук при вас играят поне още 2 играчи с тоя скрип ,който по другите вериги е забранен ,но никой не ги закача.Писах на някой че има такъв играч но последствие няма !
4 Ако е ме питаш от къде съм толкова сигурен ,ще ти кажа само че с тоя скрип съм играл поне 1 месец за да свикна когато гледам такива играчи да знам да ли го ползват и да получат наказание в веригата в която съм бил админ .
За мен тоя играч използва не позволено средство като "NoReoil"- трудно доказуем и само админи който са го ползвали могат да бъдат сигурни .Бях решил и на другите 2 да направя демо че го ползват , но се отказах за сега защото виждам че тук няма админ да познава тоя скрип .А за да ви го демонстрирам е много играчка пак и така ще дам на малките който почват да се учат на CS хляб да търсят точно тоя скрип ,за да ги баннват по рядко!
Човек който ползва "Без откат " играе точно като този 123 ,пробва преди да се покаже първо през стената да ли има някой противник и ако има продължава стреля ,дори може да играе и без соунд !Забележи че дори пробва и с пистолета винаги преди да се покаже и дори да има някой става лесна плячка ! За това като прочетох горните коментари на другите видях че някой са забелязали точно че има нещо нередно в мерника ,попитай се защо така мислят? Защото той не следи като waler ,а просто е готов да ги наниже и даже когато отиваше да залага C4 ходейки назад мерника не му мрадна и за секунда малко нагоре или надолу.Много са примерите ,затова ще спра до тука
Последна промяна rk2k на 25 Окт 2014, 00:16, променена общо 2 пъти
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Оплакване от Vito

Мнениеот Vito » 25 Окт 2014, 00:12

Колегата ме извика влязох погледнах 3-4 врътки не бях сигурен че е хак и не го баннах,той лефтна,колегата ме пита какво да правим,казах му че ако има достатъчно дълго демо ще го добавя в банлиста и като пусне оплакване ще видим,ако е чист махаме бана ако не е остава, не виждам какво толкова има за драматизиране. Демото на мене ми върви на пресекулки не мога да се изкажа по него ( може и от пц-то да мие ).
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: Оплакване от Vito

Мнениеот Doktora » 25 Окт 2014, 10:57

Играта на момчето е чиста.
SEXY_M е премахнал бана както трябва - бързо и точно.
Аватар
Doktora
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 554
Регистриран на: 16 Сеп 2010, 17:59
Име в игра: Dido
Skype: Не го зная.


Назад към Погрешни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron